Bouwend Nederland e-learning tool
De Build@School app is een initiatief onder de vlag van Bouwend Nederland om middelbare scholieren warm te maken voor de bouw. De app sluit aan bij het landelijk meerjarenprogramma ‘Instroom’ wat onder het thema ‘Modern Werkgeverschap’ op scholen wordt geïntroduceerd. Kortom, leerlingen worden in contact gebracht met mensen uit de (bouw) praktijk. Een missie waar app ontwikkelaar DTT graag aan meewerkt.
De focus van de game ligt op interactiviteit met de klasgenoten en de spelbegeleider. Scholieren worden in teams uitgedaagd door middel van een kennisquiz, een interactief calculatiespel en een bouwspel. De Build@School tool zal gebruikt worden in klaslokalen. Er is daarbij één spelleider die via een web dashboard het spel kan beheren en de resultaten kan inzien. De inhoud van de oplossing is ook volledig beheersbaar gemaakt via een content management system (CMS).
Bekijk voor meer informatie de website van Bouwend Nederland.

Bouwend Nederland
Ad van Luijt
"Sinds 2015 spelen we een bouwspel op scholen om leerlingen te stimuleren voor bouwtechniek te kiezen. Dit spel waarin een Lego-huis gebouwd moet worden, werd begeleid door enkele spelleiders. Omdat het een probleem werd om telkens voldoende spelleiders te vinden, is besloten om het spel te veranderen in een digitaal bouwspel. Zo kwam ik in contact met DTT in Amsterdam. Na een ontmoeting met Jeffrey en zijn organisatie besloten we de game door DTT te laten bouwen. Dit is tot grote tevredenheid van onze Stichting Build@School gebeurd. De medewerkers van DTT stonden altijd klaar om vragen en suggesties die we hadden te verwerken. Het spel wordt nu een jaar gespeeld en we zijn van plan om het spel verder uit te breiden. Uiteraard willen we dit graag opnieuw doen met medewerking van DTT."

Swipende groene vingers binden én belonen. Voor een groeiend en bloeiend klantenbestand
Swipende groene vingers binden én belonen


Landelijk en realtime inzicht in beschikbare ziekenhuisbedden
De realtime bedchecker: Altijd plek voor goede zorg

Serious topic voor een serious game in >8.000 klaslokalen
Nationale Serious Game: kinderen mediawijs maken

